به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد  اقامه نماز  ، صفحه رسمی ستاد اقامه نماز کشور در آپارات با عنوان نماز رسانه فعالیت خود را آغاز کرد

مسعود دریس مدیر فضای مجازی ستاد اقامه نماز در خصوص این خبر گفت : با توجه به فعالیت های متنوع ستاد اقامه نماز در حوزه های سمعی و بصری و قالب های جذاب هنری ، و نیاز مخاطبان به این چنین محتواها ، در ستاد اقامه نماز تصمیم گرفته شد ، صفحه ایی به این منظور در شبکه های اجتماعی فیلم محور داخلی مثل آپارات ، به این مهم اختصاص یابد .

ایشان همچنین در مورد محتوای این صفحه افزود . در نماز رسانه سعی بر آن است که تازه ترین ویدیو کلیپ ها و تیزرهای فرهنگی ، انیمیشن ، موشن گرافیک ، مستند و فایل های آموزشی را بارگزاری نماییم .

دریس خاطر نشان ساخت ، از عموم علاقمندان ، خاصه هنرمندان عزیز تقاضا داریم و دعوت می کنیم برای غنی شدن محتوای این صفحه به ما کمک کنند و چنانچه آثار فاخری داشته باشند جهت استفاده عموم ور اختیار ما بگذارند تا به نام خودشان در این صفحه ثبت شود .

مدیر امور استان ها ستاد اقامه نماز در مایان گفت : هدف ما از راه اندازی نماز رسانه ، لبیک به فرمان امام المسلمین مقام معظم رهبری است که دستور دادن با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای جوانان کشور و تولید محتوای اسلامی ، متقن و جذاب در فضای مجازی حضور فعال و موثر داشته باشید ، بوده و امیدواریم با همکاری جوانان غیور و تولید محتوای فاخر و تاثیر گذار در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در فضای مجازی گام برداریم .